Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod pro začínající

 1. Základní nastavení
  Zde je vysvětlené krok po kroku, jak si přizpůsobit nastavení a ovládání, doporučuji začít zde. Každý hráč i profík hraje tak, aby měl co nejlepší viditelnost a samozřejmě co nejlepší ovládání, což je samozřejmě problém, protože každý si nejlepší ovládání a nejlepší viditelnost představuje jinak, a tak se budu snažit, aby si ho každý mohl přizpůsobit jak nejlíp uzná za vhodné.

 2. Nastavení barevného jeména
  Určitě každý hráč chce mýt nejlepší nick (jméno). Dalo by se říct že nick je vaší jakousi vizitkou ve světě Quakerů. Někteří lidé berou nick jako druhou nejdůležitější věc v nastavení. A tím bych chtěl jako za druhé začít. Vytvoříme si nějaký ten pěkný nick.

 3. Rady
  No já si myslím, že je to trochu moc na začátečníka, tak proto jsem ze všech těch configů a nastavení vybral jen ty nejdůležitější a hlavně nejpoužívanější. Najdete zde jak se vytvářejí screenshoty, jak se třeba nahrává nějaké to videjko (zkráceně), jak se pro začátek pohybovat rychleji a efektivně, jak nabindovat klávesy (tzn. přiřadit ke klávesy funkci) a další užitečné věci.

 4. Výhodné pozice
  Zde jsem si pro vás připravil několik výhodných pozic ze hry, tajných místností a další skvělé vychytávky jako je třeba hlava programátora....

 5. Manuály (nastavení)
  Na závěr jsou tu manuály. Jsou tu manuály k módům CPMA, OSP a DeFRaG. Taky tu najdete návod pro tvorbu map a pro consoli.

 6. The All-Seeing Eye
  Stručný návod se screenama, kde je zaškrtnuto nejhlavnější ovládání, a jak s programem pracovat.

 7. Q3 Chybové hlášky
  Zde se seznámíte asi se všemi chybami, které mohou nastat s nesprávnou manipulací s PK3 soubory, či se samotnou hrou.

 8. Vytváření vlastního Q3 configu
  Jak už je z názvu patrné, tento článek je o tom, jak si vytvořit úplně nový config (žádný q3config.cfg), a přizpůsobit si jej pro hraní, tj. přehlednost, jednoduchost, ovladatelnost. Dále je tu popsán způsob spouštění všech našich vytvořených configů jedním configem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář